Staňte sa našimi fanúšikmi

 

Prečo pilníky práve od nás?

 

Viac dôvodov tu

 

TOVAR V AKCII

naša cena 7,60 EUR
skladom
naša cena 9,90 EUR
skladom
naša cena 14,80 EUR
skladom

KONTAKTY

Crystales.sk
V Zahradách 280
75111 Radslavice
tel: +420 728 842 865
info@crystales.sk

VŠETKO O NÁKUPE » Ako balíme pilníky

Ako balíme pilníky?

 

Špeciálne skúmavky

Na prepravu sklenených pilníkov používame špeciálne plastové skúmavky, ktoré zabraňujú poškodeniu aj pri veľmi hrubom zaobchádzaní so zásielkou.

Špeciálne skúmavky

 

Hard pilníky & škrabky

Zvýšenú pozornosť venujeme HARD pilníkom, ktoré zabezpečujeme prelepením lepiacou páskou (aby sa pri preprave neotvorili a nezlomili) a navyše pridávame aj bublinkovú fóliu. Škrabky na päty posielame v štandardnom plastovom obale, pretože ide o veľmi tvrdé sklo.

Škrabky a HARD pilníky

 

Bublinková obálka

Ak si zvolíte dodanie doporučeným listom, posielame jednotlivý tovar v špeciálnej obálke s bublinkovou ochranou. Na obálku pridávame nápis "KREHKÉ," pre šetrnejšiu manipuláciu zo strany dopravcu.

Bublinková obálka

 

Balík

Ako ďalšiu možnosť ponúkame zabalenie tovaru do kartónových škatuliek spoločne s bublinkovou fóliou. U tovaru ako sú palcové pilníky používame iba odoslanie balíkom. Je to z dôvodu väčších rozmerov palcového pilníka a jeho krehkosti.

 

Škatuľky sú vyrábané z ekologicky-recyklovateľného materiálu.

Krabička

 

Garantujeme 100 % doručenie

Môže sa stať, že aj napriek dôkladnému zabaleniu zásielky sa dopravcovi podarí tovar poškodiť. V takýchto prípadoch sme ochotní poškodené výrobky nahradiť (poslať nové), aj keď vina nie je na našej strane. V prípade prevzatia poškodenej zásielky nás prosím kontaktujte prostredníctvom e-mailu alebo telefonicky.

 

Táto garancia je súčasť výhod nákupu na Crystales