Staňte sa našimi fanúšikmi

 

Prečo pilníky práve od nás?

 

Viac dôvodov tu

 

TOVAR V AKCII

naša cena 7,60 EUR
skladom
naša cena 14,80 EUR
skladom

KONTAKTY

Crystales.sk
V Zahradách 280
75111 Radslavice
tel: +420 728 842 865
info@crystales.sk

BOHEMIA CRYSTAL » O značke

Bohemia Crystal

Vážení zákazníci, dovoľte mi predstaviť značku Bohemia Crystal společnosti Obroba Technology s.r.o..

Od roku 2004 sa zaoberáme výrobou sklenených pilníkov, krištáľového skla a drobných šperkov. Sme rýdzo český výrobca, ktorý si zakladá na kvalite a dobrej povesti u svojich zákazníkov. Náš tovar sa vyznačuje vynikajúcou kvalitou a bezkonkurenčnou výdržou. Sme výrobcovia, nie priekupníci, preto tovar označený ako na sklade je pripravený ihneď na odoslanie alebo vyzdvihnutie vo výdajnom mieste. Ak sa napriek tomu stane, že nie sme schopní z nejakého dôvodu objednávku spracovať, kontaktujeme zákazníka a navrhneme riešenie.

 

Výroba:

Naše sklenené pilníky na nechty sú vyrobené v Českej republike, pri výrobe je použité výhradne kvalitné české sklo. Pri výrobe sklenených pilníkov používame jedinečné postupy, ktoré zaručujú vysokú kvalitu našich výrobkov. Každý jednotlivý pilník je vyrábaný s precíznosťou a prechádza dôkladnou kontrolou kvality.

Brúsne plochy našich pilníkov sú narozdiel od konkurencie chemicky leptané, vďaka tomu môžeme zaručiť oveľa väčšiu výdrž a kvalitu upravených nechtov. V našej ponuke nájdete tiež zdobené pilníky, pilníky so Swarovského kamienkami a ručne maľované pilníky. Každy taký pilník je vďaka nášmu výtvarníkovi skutočný originál.

Firma

 

Vlastnosti našich sklenených pilníkov:

Sklenené pilníky na nechty, ktoré vyrábame, sa vyznačujú niekoľkými jedinečnými vlastnosťami.

 

  • Sú účinné - Vďaka našim skleneným pilníkom dosiahnete jednoducho požadovaný tvar a dĺžku nechtu. Brúsna plocha je rovnomerne zdrsnená a narozdiel od kovových pilníkov nechty neláme a nestrapká.
  • Sú hygienické - Sklo je ideálny materiál na výrobu pilníkov. Je hygienické, nemôže nasiaknuť vlhkosť. Preto sa na ňom nemnožia baktérie a plesne. Po použití stačí pilník opláchnuť teplou vodou. V prípade potreby možno pilníky tiež sterilizovať.
  • Sú odolné - Naše pilníky sú vyrábané výhradne z kvalitného českého tvrdeného skla. Brúsna plocha našich sklenených pilníkov je leptaná v špeciálnej chemickej kúpeli. Vďaka tomu je pri bežnom použití takmer nezničiteľná.
  • Ekologická výroba - Vďaka modernej výrobe dodržiavame environmentálne normy, výsledný produkt je teda ekologicky neškodlivý.
  • Ideálne pre každého - Sklo, z ktorého sú pilníky vyrábané, neobsahujú žiadne chemické prísady a nebezpečné prvky, ktoré by mohli byť zdraviu škodlivé. Preto sú pilníky vhodné pre kohokoľvek.

 

pilníky

 

 

Prečo používať naše sklenené pilníky:

Nechty hrajú dôležitú úlohu vo vzhľade rukách a upútavajú na seba. Preto je dôležité sa o ne správne starať. Naše sklenené pilníky predstavujú ideálny doplnok pre starostlivosť o nechty a pokožku.

Kovové a papierové pilníky sa časom otupia a brúsna plocha nie je rovnomerne zdrsnená. Tým pádom je ťažšie získať kontrolu nad tvarom a dĺžkou nechtu. Lacné kovové pilníky navyše nechty štiepia a lámu.

Naše sklenené pilníky sú veľmi účinné, ale zároveň jemné na dotyk. Nechty nebrúsia ale jemne vyhladia. Jednoducho s nimi dosiahnete požadovaný tvar a dĺžku nechtu.

Brúsna plocha našich pilníkov je chemicky leptaná, a preto je pri bežnom použití takmer nezničiteľná. Chemická úprava tiež zaručuje jemné a rovnomerné zdrsnenie brúsnej plochy. Sklenené pilníky spĺňajú maximálne hygienické štandarty. Pilník nekoroduje, nedržia sa na ňom baktérie a veľmi jednoducho sa udržiava - po použití ho stačí opláchnuť teplou vodou. V prípade väčšieho znečistenia možno pilník mechanicky očistiť kefkou alebo ho tiež vyvariť.

 

pilníky swarovski

Nevýhodou sklenených pilníkov je ich krehkosť. Preto pilníky vyrábame iba z kvalitného tvrdeného skla. V našej ponuke môžete nájsť tiež pilníky osadené v plastovom puzdre, ich odolnosť a výdrž je oveľa väčšia ako u klasického pilníka. Sú teda ideálny doplnok do kabelky alebo na cestách.

Na šetrné odstránenie stvrdnutej kože na nohách, je ideálny pomocník naša sklenená škrabka. Samotná škrabka má dve brúsne plochy s rozdielnou hrubosťou. Jedna strana slúži na hrubé odstránenie zrohovatenej kože, zatiaľ čo druhou stranou kožu jemne zahladíme. Škrabka pri bežnom používaní vďaka svojej hrúbke a výrobnej technológii nepraskne.

Po použití stačí škrabku opláchnuť teplou vodou, v prípade väčšieho znečistenia možno škrabku mechanicky očistiť kefkou, prípadne vyvariť alebo sterilizovať.