Staňte sa našimi fanúšikmi

 

Prečo pilníky práve od nás?

 

Viac dôvodov tu

 

TOVAR V AKCII

naša cena 9,90 EUR
skladom
naša cena 14,80 EUR
skladom

KONTAKTY

Crystales.sk
V Zahradách 280
75111 Radslavice
tel: +420 728 842 865
info@crystales.sk

BOHEMIA CRYSTAL » Reklamné pilníky

Reklamné pilníky

Ponúkame výrobu a dovoz luxusných sklenených pilníkov Bohemia Crystal pre väčšie aj menšie firmy. Ako ďalšie reklamné predmety si môžete vybrať sklenené škrabky na päty (Ideálne na ošetrenie nôh od stvrdnutej kože), kvalitné kovové manikúrové nožničky a pinzety na úpravu obočia. Ponúkame tiež celé manikúrové a pedikúrne súpravy v darčekovom balení

To všetko za zvýhodnené ceny, odvíjajúce sa od počtu kusov v objednávke.

súprava veľkých pilníkov so SWAROVSKÉHO kamienkami

Prečo sú pilníky a podobný sortiment žiadaný a veľmi oceňovaný darček?

Sklenené pilníky na nechty značky Bohemia Crystal patrí medzi svetovú špičku tovaru zameraného na manikúru a pedikúru. Vďaka jedinečnej technológii leptania sa brúsna plocha udržiava stále v rovnakom stave a je teda prakticky nezničiteľná. Na tomto fakte si tak zakladáme, že ponúkame celoživotnú záruku na brúsnu plochu. Tvrdené sklo má väčšiu odolnosť a tak pilníky a škrabky vydržia aj dopad na koberec či linoleum. Naše výrobky sú ručne robené a luxusnejšie kúsky sa dodávajú so SWAROVSKÉHO kamienkami. Pilníky teda nemajú len funkčný účel, ale aj dizajnový - popr. zberateľský.

Súprava HARD pilníkov

 

Reklamné pilníky ako forma propagácie

Sme schopní zabezpečiť vytlačenie či vygravírovanie vášho loga priamo na pilník aj darčekovú škatuľku. Podľa vašich špecifikácií môžeme zakomponovať jednotlivé SWAROVSKÉHO kamienky tak, aby ladili s logom a dodali darčekovému predmetu luxusný vzhľad.

 

Súprava malých pilníkov

Pre koho sú sklenené pilníky vhodné

Tu sa nachádza široká škála možností pri akej príležitosti tuto formu reklamného predmetu darovať. Pilníky sú skvelým darčekom napríklad pre firmy zamerané na módu, luxusné veci, zdravie, šperky, potreby pre ženy, pre mužov aj pre zvieratá.

 

Cieľová skupina sú nielen ženy, ale aj muži. Napríklad o škrabky na päty javia v poslednej dobe veľký záujem muži, pre ich výborné vlasnosti v starostlivosti o nohy a osobnej hygiene. V tomto predmete je výhoda aj vo veľkej trvanlivosti a každodennom používaní (vaše logo je stále na očiach)

 

Radi vám poradíme s výberom vhodného darčeka z nášho sortimentu a navrhneme výhodnú cenu za väčší odber.