Staňte sa našimi fanúšikmi

 

Prečo pilníky práve od nás?

 

Viac dôvodov tu

 


Úvod » Starostlivosť o telo » Výhodná súprava Exoderil + pilníky na nechty


    

Výhodná súprava Exoderil + pilníky na nechty

skladom

 

bežná cena 7,00 EUR
naša cena:
5,00 EUR

Výhodná súprava Exoderil 15 g a 2 čírych pilníkov na nechty s obalom

Sklenené pilníky značky Bohemia Crystal vďaka svojim vlastnostiam zaisťujú najšetrnejšiu starostlivosť o nechty s možnosťou kompletnej sterilizácie vo vriacej vode. Pripravili sme si pre vás akčné výhodnú súpravu, ktorá kombinuje najlepšie dostupné prostriedky starostlivosti o poškodené nechty.

Pilníky

Farba: číra

140/2 (dĺžka 140 mm, hrúbka 2 mm)

90/2 (dĺžka 90 mm, hrúbka 2 mm))

Dodávané s plastovým obalom Bohemia

  Vlasnosti:

 • rovnomerná brúsna plocha
 • pilovanie nechty nestrapká (tak ako hrubé kovové a papierové pilníky)
 • ľahké čistenie, možnosť sterilizácie vo vriacej vode.
 • vďaka patentovanej technológii leptanie skla sa brúsna plocha používaním stále obnovuje
 • ručne vyrábané v ČR z českého skla

Exoderil krém

Výrobca: Sandoz

Balenie: krém 15g

Farmis číslo: 50070803

Voľne dostupný bez predpisu

Obsahuje: naftifíniumchlorid hydrochloridum 10 mg, Pomocné látky: benzylalkohol, hydroxid sodný, sorbitan stearát, cetyl-palmitát, cetylalkohol, stearylalkohol, polysorbát 60, izopropyl-myristát, čistená voda.

Exoderil a 2 pilníky

ČO JE Exoderil A NA ČO SA POUŽÍVA
Prípravok Exoderil patrí do skupiny liekov, ktoré sú nazývané dermatologiké, antimykotiká. Exoderil je antimykotický, protizápalový krém na vonkajšie použitie. Jeho liečivou zložkou je naftifíniumchlorid. Je účinný proti hubám (dermatofyty, t. j. trichofytmi, mikrospóry a epidermofyty), kvasinkám (Candida albicans, Pityriasis versicolor), plesniam (Aspergillus) a ostatným hubám (napr. Sporothrix schenckii). Proti dermatofytom a rôznym druhom Aspergillus naftifíniumchlorid účinný in vitro (v skúmavke). Proti kvasinkám je fungicídny (smrtiaci) a fungistatický (rast zastavujúci), účinok je závisí od daného kmeňa. Vedľa protiplesňového účinku má naftifíniumchlorid tiež antibakteriálny účinok proti rôznym grampozitívnym a gramnegatívnym organizmom, ktoré sa zvyčajne vyskytujú v spojení s plesňovým ochorením. Klinický účinok naftifíniumchloridu sa prejavuje rýchlym ústupom symptómov zápalu, najmä svrbenia. Prípravok sa používa na liečbu:
- plesňových ochorení kože alebo kožných záhybov,
- medziprstových plesňových ochorení,
- plesňových ochorení nechtov,
- ochorení kože spôsobených kvasinkami,
- liečbu pityriasis versicolor, ktorá je vyvolávaná Pityrosporon orbiculare a na liečbu mykóz spôsobených druhotnou bakteriálnou infekciou,
- zápalových kožných plesňových ochorení (so svrbením aj bez svrbenia).
Prípravok je vhodný pre dospelých aj deti. Kožné infekcie sa môžu prejaviť ako začervenanie, svrbenie, olupovanie alebo praskliny kože. Na nohách sa zvyčajne prejavuje popraskaním alebo tvorbou šupín na koži, ale môže sa tiež vyskytnúť mierny opuch, pľuzgieriky alebo mokvajúce vriedky. Hubová infekcia na nechtoch (vnútri alebo pod nechtom) sa pozná podľa zmeny tvaru, farby a štruktúry nechtu. Necht zosilnie, stratí lesk a skrúti sa, infekcia sa môže rozšíriť aj na okolité nechty. Na tele, hlave, krku, tvári alebo ramenách zvyčajne vyzerá ako okrúhle škvrny s červenou vyrážkou, ale môžu sa vyskytnúť tiež šupinaté oblasti spôsobujúce svrbenie. Ďalej sa môže vyskytovať na koži ako olupujúce sa oblasti, ktoré zbelejú z dôvodu straty pigmentácie. Oblasti sú nápadné hlavne v lete, pretože sa okolie opaľuje normálne. Táto forma ochorenia sa vyskytuje na trupe, krku a ramenách a môže sa po mesiacoch znovu objaviť, zvlášť počas horúčav a zvýšeného potenia.

Dávkovanie a spôsob použitia
Krém sa používa 1-krát denne na postihnuté miesto kože a na jeho okolie, po očistení a osušení. Pri infekcii nechtov sa odporúča používať 2-krát denne. Aby sa zabránilo opakovaniu ochorenia, v liečbe by sa malo pokračovať ešte najmenej 2 týždne po vymiznutí príznakov alebo po vymiznutí ťažkostí. Celková dĺžka liečby závisí na rozsahu, lokalizácii a charakteru ochorenia a zvyčajne trvá 2 - 4 týždne. Bez súhlasu lekára nepoužívajte liek dlhšie ako 4 týždne.

Ak si nie ste istí príčinou, ktorá spôsobuje vaše ochorenie, prosím, opýtajte sa pred použitím krému, svojho lekára alebo lekárnika, ktorý vám poradí.

Pozorne si prečítajte príbalový leták. Voľne na stiahnutie tuNÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Jennifer
Jennifer
04.12.2016 15:44
Britney
Britney
03.12.2016 14:11
Britney
Britney
30.11.2016 14:52
Jennifer
Jennifer
28.11.2016 22:34
Britney
Britney
28.11.2016 08:33
Clara
Clara
26.11.2016 05:47
Clara
Clara
23.11.2016 22:47